Poděkování občanům za solidaritu

Děkuji všem, kteří o víkendu přispěli do materiální sbírky, která byla vyhlášena pro pomoc do oblastí postižených záplavami.

Jelikož se situace mění každým dnem a po čem byla poptávka začátkem týdne, toho je již v potravinové bance prý zatím víc než dost a jednotlivé nadace postupně mění požadavky na potřeby pro dobrovolníky a lidi zasažené povodní, tak jsem dnes konzultovala s koordinátorkou Českého červeného kříže. Ta si dnes odvezla pečivo a zítra večer přijede pro celou sbírku a ta v úterý poputuje  přímo do postiženého Krnova a bude rozdána potřebným hned na místě.

Díky!

J.P.

Sběr velkoobjemového odpadu

publikováno: 14. 10. 2024